Napište nám

Zprávy nám posílejte na centrální e-mail Společenství, svj@habarticka.cz. Tento e-mail je přesměrován na všechny členy Výboru a Kontrolní komise. Je tak tedy zabezpečeno to, že Vám jistě někdo v brzké době odpoví a Vaše zpráva tak nebude zapomenuta. Zprávu můžete odeslat i přímo z těch stránek prostřednictvím kontaktního formuláře.

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a pět 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Návštěvní kniha

Jedna z nejsnadnějších cest, jak se Vás, jako návštěvníka našich internetových stránek zeptat na Váš názor. Rozhodli jsme posunout komunikaci mezi Vámi a námi ještě o krok dál. Pokud nám chcete dát veřejně na vědomí, že jste nás navštívili, napište to do Návštěvní knihy. Můžete připojit své postřehy, připomínky či vzkazy. Pokud budou publikovatelné, rádi je zveřejníme na tomto webu a připojíme svou reakci. Pokud chcete zveřejnit i svou e-mailovou adresu, napište ji do textu zprávy.

Chyba www stránek

Vítáme jakékoliv konstruktivní připomínky, dotazy, upozornění na chyby, nabídky ke spolupráci nebo jenom prosté pochvaly. Za vše budeme rádi a jsme si jistí, že to pomůže postupnému rozvoji těchto stránek. Aby mělo prezentování těchto stránek smysl, je bez pochyby důležité, aby je někdo navštěvoval. Také je pro nás duležité dozvědět se, zda jste zde našli něco zajímavého, případně, co Vám zde chybí. Vaše připomínky, náměty, ale třeba i jen pozdrav nám prosím napište na svj@habarticka.cz. Zprávu můžete odeslat i přímo z těch stránek prostřednictvím kontaktního formuláře (viz výše).